keyboard_arrow_up

Документація для студента

person Автор: Коваль Б.Ф. event_note Останнє оновлення: 04.01.2017 13:58 file_download Завантажити: PDF

Авторизація

Для входу на стартову сторінку Електронного журналу ВНМУ в стрічці адреси будь-якого браузера ввести ez.vnmu.edu.ua і натиснути клавішу Enter (1).

На стартовій сторінці в правій верхній частині доступні такі закладки: Додаток (дозволяє перейти до спрощеної версії Електронного журналу, зокрема, можливості використання мобільних пристроїв для роботи з ЕЖ), Довідка (коротка інструкція з користування системою) та Підтримка (при виникненні проблем по роботі з ЕЖ є можливість написати електронного листа адміністратору).

Для початку роботи з ЕЖ необхідно натиснути на кнопку , після чого відбувається перехід на сторінку авторизації в системі.

Для авторизації необхідно ввести Ваш @userID (2) (унікальний ідентифікатор користувача), призначений для роботи з Електронним журналом та ПЕРСОНАЛЬНИЙ пароль (3). Далі необхідно підтвердити, що Ви – реальна людина. Для цього використовується CAPTCHA (англ., «completely automated public turing test to tell computers and humans apart» ― повністю автоматизований публічний тест Тюрінга для розрізнення комп'ютерів і людей). Вам необхідно клацнути в полі біля напису «Я не робот» (4), при цьому відкриється вікно із набором певних фотографій, з яких потрібно вибрати всі зображення згідно завдання та натиснути кнопку «ПІДТВЕРДИТИ» (5). Після цього натисніть кнопку «ВХІД» (6).

Головна панель

На Головній панель керування вгорі справа доступні такі закладки:

Про Додаток, Довідку та Підтримку було сказано вище. Закладка Успішність дозволяє переходити до списку дисциплін, які вивчаються Вами, та оцінок по них. При натисканні на кнопку QR-код в новому вікні відкривається Ваш персональний QR-код. При використанні сучасного смартфону або планшету (зі встановленим на ньому спеціальним програмним забезпеченням) дозволяє студенту напряму переходити на сторінку зі своїми оцінками. Кнопка Вихід призначена для завершення роботи з ЕЖ та виходом з нього.

Загальна успішність

На закладці Успішність розташована інформація про ПІБ студента та IP-адреса, з якої здійснено вхід в систему ЕЖ, а також вказано Курс, Спеціальність та Групу, в якій навчається студент.

Далі розташовані дисципліни, які вивчаються студентом. Про кожну з них представлена така інформація: Дисципліна (в алфавітному порядку), Викладач (при наведенні графічного вказівника підсвічується повністю ПІБ викладача), загальна Кількість занять з предмету, кількість нб з даного предмету, кількість 2 з даного предмету, Середній бал з даного предмету (розраховується при умові, що відсутні нб і 2 з предмету; в іншому випадку не розраховується, а запис про предмет підсвічується рожевим кольором), бал ECTS(120) для диференційного заліку або екзамену за предмет (автоматично розраховується з середнього балу), бал ECTS(200) для заліку наприкінці семестру (автоматично розраховується з середнього балу).

Успішність по дисципліні

При натисканні на назву будь-якої дисципліни відкривається детальна інформація про даний предмет.

Тут представлена наступна інформація: дата проведення заняття (поле Дата), тема практичного заняття згідно тематичного плану (поле Тема), прізвище та ініціали викладача (поле Викладач, при наведенні графічного вказівника ПІБ викладача підсвічується повністю), оцінка, отримана студентом на занятті (поле Оцінка). Якщо за якесь заняття студент отримав оцінку 2 або нб (відсутній на парі), то стрічка з даною темою підсвічується рожевим кольором.

Інформація про успішність
24 години на добу!
phone_iphonetablet_macДодаток

Інструкція по встановленню

help_outlineДовідка

Інструкція з користування системою

buildТехнології

Що допомагає нам стабільно працювати

mail_outlineПідтримка

Виникли проблеми? Напишіть про це нам!